jes
13 بهمن 1401 - 17:40

برق ۲۲ روستا که براثر بار‌ش‌ها قطع شده بود وصل شد/پیشتازی اصفهان برای کمک به استان چهارمحال و بختیاری

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با اعلام آماده باش دستگاه های مرتبط از جمله مدیریت بحران استانداری و شهرستان ها برق روستاهایی که بر اثر بارش ها قطع شده بود، وصل شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به بارندگی های شدید در سطح استان طی روزهای گذشته، گفت: هر چند که بارش نزولات آسمانی باعث شادی و خوشحالی مردم عزیزمان شد اما با مشکلات و مسائلی مواجه شدیم.

وی ادامه داد: بیشترین میزان بارش برف و باران در روزهای گذشته در شهرستان‌های فریدن، فریدونشهر و روستاهای اطراف گزارش شد و مردم این مناطق را با چالش‌هایی مواجه کرد.

زینلیان بیان کرد: به دلیل مشکلات ایجاد شده برق ۲۲ روستا قطع و راه‌های ارتباطی ۶۲ روستا در استان مسدود شده بود که بلافاصله با اعلام آماده باش دستگاه‌های مرتبط از جمله مدیریت بحران استانداری و شهرستان‌ها برق روستاهای ذکر شده وصل شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: همچنین تلاش امدادگران در اداره کل راهداری، هلال احمر، اورژانس، مدیریت بحران و … برای بازگشایی راه‌های استان ادامه دارد. در کنار مسائلی که استان با آن مواجه بود باخبر شدیم به دلیل بارش شدید برف در استان چهارمحال و بختیاری به ویژه در شهرستان کوهرنگ مشکلاتی برای هموطنان‌مان ایجاد شده است.

وی عنوان کرد: با هدف کاهش مشکلات و امدادرسانی به استان چهارمحال و بختیاری طی هماهنگی‌های صورت گرفته چندین دستگاه لودر، کمپرسی، تیغ برف‌روبی و گریدر به منظور بازگشایی مسیر و راه‌های ارتباطی به این استان ارسال شد تا با کمک یکدیگر بتوانیم مشکلات هموطنان مان را کاهش دهیم.

پایان پیام/3649/آ/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015381